Czy wiesz, jakie są największe problemy osób, które korzystają z cateringów dietetycznych? Najczęściej klienci mówią o niedopasowanej diecie, nieodpowiednio zabezpieczonych pojemnikach, które rozpadają się w trakcie transportu oraz problemach z podgrzewaniem potraw. Jak poradziliśmy sobie z tymi wyzwaniami w cateringu Dieta z Liścia?

Elastyczne możliwości wyboru posiłków

Tworząc nasz catering, chcieliśmy przede wszystkim, żeby był on smaczny, ale też wygodny. Dlatego m.in. pozwalamy na wybór konkretnych diet, ale także na podmianę części dań, na inne, które bardziej pasują zamawiającemu. Dzięki temu może połączyć sobie dwa (i więcej) najbardziej odpowiadające mu menu. Nie ma dla nas nic ważniejszego niż zadowolenie klienta, dlatego  nie widzieliśmy innej możliwości niż zostawić taką furtkę. Dodatkowo w każdej chwili można zmienić wykupioną dietę na inną.

Zabezpieczenie posiłków na czas transportu

Bardzo dbamy o zabezpieczenie pojemników na czas transportu. Nie ma nic gorszego niż rozlana zupa czy sos, które planowaliśmy zjeść na obiad. Nie dość, że chodzisz głodny, to jeszcze masz sporo sprzątania! Właśnie dlatego produkty, których używamy do pakowania, są najwyższej jakości, a wiemy to, ponieważ testowaliśmy mnóstwo opcji, zanim padł wybór na tę najlepszą.

„Easy-diet” – innowacyjne pakowanie posiłków

Jednym z największych atutów naszego cateringu jest stosowana autorska koncepcja pakowania „easy-diet”. Co to oznacza? Otóż wielu klientów naszej konkurencji dawało nam znać, że są niezwykle zirytowani koniecznością brudzenia dodatkowych naczyń, gdy podgrzewają jedzenie, ponieważ zwykle dostają jedną tackę z przegródkami, na której są wszystkie elementy dania. O ile nie jest to problematyczne w przypadku śniadań, gdy np. masz tylko sałatkę lub owsiankę i orzechy, o tyle przy większości dań obiadowych czy kolacyjnych, faktycznie jest to nieznośne. Jak bowiem podgrzać w jednym czasie tradycyjny lunch?! Mięso powinno być podgrzewane najdłużej, ryż nieco krócej, aby nie był suchy, a surówka nie wymaga przecież podgrzewania wcale. Proces wymaga więc użycia dodatkowych talerzy, które później trzeba umyć, a więc stracić czas. „Easy-diet” to system pakowania w mikropojemniczki. Otrzymujesz tackę, z której można wydzielić odrębne opakowania, na każdy element posiłku. Dzięki czemu każdą część możesz zagrzać osobno!

Jak więc widzisz, nasz catering Dieta z Liścia powstał po to, aby maksymalnie ułatwić Ci życie, a przy tym sprawić, że będzie smaczne, kolorowe i zdrowe. Mamy nadzieję, że nam się udało!