Wigilia już tuż, tuż, a Ty martwisz się, że Twój stół nie będzie prezentował się, jak należy?
Nie masz czasu na przygotowanie pysznych, aromatycznych, a przy tym wysokiej jakości
potraw? A może po prostu nie lubisz gotować i szukasz rozwiązania, które pomoże Ci tego
uniknąć? Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy

Wigilia z Dietą z Liścia – dlaczego warto?

Wigilia to specyficzny czas, jeśli chodzi o menu. Powinno być dużo, smacznie i w wielu przypadkach tradycyjnie, ale z nietuzinkowym twistem. Zastanawiasz się, skąd masz wziąć na to czas, ochotę i pomysł, skoro w grę wchodzi jeszcze przystrojenie domu, wybranie prezentów i ubieranie choinki? Jeśli gotowanie na ten wieczór spędza Ci sen z powiek, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dieta z Liścia powstała po to, aby nie tylko ułatwić Ci codzienność, ale także zapewnić pyszne jedzenie na różne, bardziej oficjalne okazje. Boże Narodzenie to właśnie taki czas! Przygotowaliśmy ofertę, którą możesz w pełni dopasować do swoich potrzeb, dlatego będziesz mieć pewność, że na stole znajdzie się tylko to, co lubisz i to, co zasmakuje Twoim gościom. Oczywiście nie zabraknie w niej tradycyjnych potraw, ale możesz liczyć też na coś nietuzinkowego, co będzie pewnie sporym zaskoczeniem. Najważniejsze są jednak smak i prezentacja. Gwarantujemy, że posiłki, które wybierzesz, będą dopracowane pod każdym względem. 

Co oferuje Ci catering Dieta z Liścia?

Dlaczego warto wybrać nasz catering? W wigilię otrzymasz posiłki wprost  spod ręki Tadeusza Müllera, który przygotuje ją z najświeższych plonów od lokalnych rolników. Tworząc dania, skupia się on przede wszystkim na wybitnym smaku, ale dba także, aby każda potrawa była pełna składników mineralnych, przeciwdziałających nadciśnieniu, antyoksydantów oraz flawonoidów. Możesz więc dzięki temu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – zjeść pysznie i zdrowo!

Jak zamówić potrawy wigilijne?

Zamówienie cateringu na wigilię jest bajecznie proste. Wystarczy, że wejdziesz na https://wigilia.dietazliscia.pl, a następnie wybierzesz interesujące Cię posiłki. Następnie należy podać dane klienta oraz wybrać warunki dostawy. Ostatni krok to opłacenie zamówienia. I to wszystko! Przygotowywanie wigilii nigdy nie było prostsze. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić sobie stresu i mieć przed świętami więcej czasu, koniecznie skorzystaj z tej opcji.

Mamy nadzieję, że nasza świąteczna oferta przypadnie Ci do gustu i sprawi, że spędzisz ten czas na odpoczynku i rozmowach z bliskimi!