Catering dietetyczny to idealny sposób na zdrowe odżywianie, jeśli nie masz czasu lub wystarczających umiejętności, by samodzielnie komponować swoje posiłki. Umożliwia szybkie i efektywne zrzucenie wagi, zbudowanie masy mięśniowej lub – po prostu – zdrowe i rozsądne żywienie. Zamawiając catering dietetyczny „Z liścia” zyskujesz nie tylko pożywną, pełnowartościową dietę podaną wprost pod Twoje drzwi. Zyskujesz też czas, oszczędności i wiele innych korzyści, o których piszemy poniżej. 

Koniec z uciążliwymi zakupami, żmudnym gotowaniem i monotonną dietą. Nie musisz już zastanawiać się, co przygotować na śniadanie, obiad i kolację, bo z przyjemnością zrobimy to za Ciebie. Zadbamy przy okazji, abyś dostarczał swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które zapewnią Ci świetne samopoczucie i mnóstwo energii każdego dnia. Wystarczy, że wybierzesz swoją ulubioną dietę, a nasi kucharze, pod przywództwem Tadeusza Müllera, zrobią wszystko, byś pokochał swoją dietę od pierwszego kęsa. 

Jak przebiega proces zamówienia cateringu dietetycznego „Z liścia”? 

  • Zapoznaj się z menu poszczególnych diet
  • Wybierz wariant diety oraz jej kaloryczność
  • Określ typ zamówienia (jednorazowe lub w formie subskrypcji)
  • Podaj pierwszy dzień dostawy oraz czas trwania diety 
  • Złóż zamówienie i czekaj na naszego dostawcę! 

Zdrowa, pełnowartościowa dieta i doskonały smak posiłków to niejedyne korzyści, jakie czekają na naszych Klientów. 

✔️ Zbieraj punkty, płać mniej

Każda wydana złotówka na catering dietetyczny „Z liścia’ to kolejne punkty w Twojej skarbonce. Punkty możesz wykorzystać do obniżenia ceny, składając kolejne zamówienie. 

✔️ Lepiej we dwoje 

Zamawiając catering dietetyczny dla dwóch osób, otrzymasz dodatkową zniżkę – niezależnie od tego, czy korzystasz już z innego rabatu. 

✔️ Im dłużej, tym taniej 

Im dłużej będziesz korzystał z oferty naszego cateringu, tym większy rabat będziesz otrzymywał na swoje kolejne zamówienia. 

✔️ W grupie raźniej

Zachęć swoich znajomych do korzystania z cateringu dietetycznego „Z liścia”, wysyłając im e-mailem specjalne zaproszenie. Gdy użyją Twojego kodu poleceń, otrzymasz kolejne punkty do swojej skarbonki! 

Daj sobie „Z liścia”! Złóż zamówienie już dziś i korzystaj z pełnego wachlarza korzyści!