Budując naszą ofertę, przeprowadziliśmy szerokie badania rynkowe. Czy wiesz, co irytuje klientów cateringów najbardziej? Zwykle jest to brak możliwości spersonalizowania diety tak, aby w 100% odpowiadała ich potrzebom. Właśnie dlatego, stworzyliśmy catering, który jest najbardziej elastyczną opcją na rynku. Chcesz poznać możliwości? Przeczytaj ten artykuł!

Dieta z Liścia – misja

Dieta z Liścia to catering, który powstał w ramach odpowiedzi na potrzeby potencjalnych klientów. Chcieli kuchni, która będzie pyszna, aromatyczna, kolorowa, a przy tym zdrowa. Żadnych ulepszaczy, brak nadmiernego używania soli, a zamiast tego bogactwo mikro i makroelementów. Tworząc nasze menu, skupiliśmy się więc na sezonowych produktach od lokalnych rolników, które wymagają tylko delikatnej oprawy, aby smakowały wybornie. Jednak to nie wszystko! Chcieliśmy też, aby oferowane przez nas diety w pełni wpisywały się w Twoje potrzeby, stan zdrowia, styl życia czy po prostu preferencje. Czy nam się to udało?

Indywidualne zamówienie przez sklep – jak to działa?

Stworzyliśmy opcję dla najbardziej wymagających klientów, która daje im możliwość pełnej personalizacji diety. Na czym to polega? Otóż każdego dnia możesz złożyć indywidualne zamówienie poprzez sklep i wybrać dowolne dania z naszej oferty, które przywieziemy pod Twoje drzwi. To jednak nie koniec! Możesz też wybrać rozmiar każdego posiłku tak, aby zamknąć się w określonej kaloryczności, ale jeść o różnych porach posiłki dopasowane do Twoich preferencji. Np. wiele osób preferuje duże solidne śniadania i małe kolacje. Dzięki Diecie z Liścia duże wieczorne porcje nie są już problemem! Możesz także zamówić na jeden dzień np. 4 różne obiady, w różnych wielkościach, pomijając zupełnie dania z oferty śniadaniowej czy kolacyjnej. Możesz też postawić na same śniadania. Wszystkie opcje są dozwolone!

Kogo zachwyci personalizowana dieta?

Wiele osób wybiera nasz catering właśnie z tego powodu, że mogą całkowicie elastycznie dobrać dietę do swoich potrzeb. Co więcej, jednego dnia możesz jeść tylko śniadania, a drugiego obiady, jeśli masz na to ochotę. Dieta z Liścia jest świetną opcją dla osób, które mają specyficzne preferencje żywieniowe. Oczywiście znajdziesz u nas diety wykluczające pewne produkty, np. wegetariańską czy gluten-free, jednak dzięki temu, że możesz spersonalizować posiłki, jesteś w stanie wykluczyć nie tylko produkty, których jeść nie możesz, ale także dania, które Ci nie smakują. To ogromna wygoda!

Mamy nadzieję, że takie elastyczne podejście do diety Ci się spodoba i zostaniesz z nami na długo!